Magazin

Ahmet Hakan’ın “şapşal”lı “sersem”li eleştirisine Yıldız Tilbe’den “ahmak”lı jet cevap!

Yıldız Tilbe’nin O Ses Türkiye’nin çekimleri sırasında kendisi gibi jüri koltuğunda oturan Gökhan Özoğuz ile ırkçılık polemiği yaşamasının tepkileri devam ediyor. Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü yazısında Yıldız Tilbe’yi ağır kelimeler seçerek eleştirmesi dikkatlerden kaçmadı. Başarılı yorumcu Yıldız Tilbe de Ahmet Hakan’ın bu eleştirisine sosyal medya hesabından jet hızıyla cevap verdi. İşte Yıldız Tilbe’nin Ahmet Hakan’a cevabı…

YILDIZ TİLBE’DEN AHMET HAKAN’A AĞIR CEVAP!

Ahmet Hakan bugünkü yazısının küçük bir bölümünü Yıldız Tilbe’ye ayırdı. Ahmet Hakan’ın “Yapma Yıldız Etme Tilbe” başlıklı yazısında Tilbe için sarfettiği “Yıldız Tilbe’nin ucuz, sersem, şapşal bir ırkçı gibi konuşmasını içime sindiremiyorum” ifadesi dikkatlerden kaçmadı.

Yıldız Tilbe ise Twitter’dan Ahmet Hakan’a jet hızıyla cevap verdi. İşte, Yıldız Tilbe’nin Ahmet Hakan’a cevap niteliği taşıyan paylaşımları:

“Bana ırkçı diyen bütün cahillerden özür bekliyorum. Ahmet hakan zavallısı içine sinmiyosa dışının etkisi vardır,yediğin kemikler tatlıdır. yoksa içine oturması lazım içinde Allah varsa tabii..Ahmet hakan sen ucuz sersem ve şapşal bile değilsin , erkek değilsin kadınnı olmak istiyosun..Taşıdığın isimler sana haram olsun ahmet hakan sende ne ahmetlik ne hakanlık hak getire ,latince yaz bakiyim seni kaç kişi anlıyo ırkçısız…

Konuştuğum dilde şarkıcı arayınca ırkçı olduğumu düşünenler bana türkçe yazmasınlar..Cengizsemercioğlu ahmethakan vb aynı kumaş. fakat ben erkek değilim , maalesef . Eminim olmamı isterlerdi. Allahtan bulun”

AHMET HAKAN NE YAZMIŞTI?

Ahmet Hakan bugünkü kısa yazısında Yıldız Tilbe için;

“HEPİNİZDEN nefret ediyorum ama tek başıma da canım sıkılıyor” gibi…

Muhteşem bir kelama imza atmış bir Yıldız Tilbe’nin…

Ucuz, sersem, şapşal bir ırkçı gibi konuşmasını…

İÇİME SİNDİREMİYORUM.”

diye yazmıştı..

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu