Magazin

Ahmet Kural sevgilisiyle ortaya çıktı

Ünlü oyuncu Ahmet Kural’ın yeni bir ilişkiye yelken açtığı ortaya çıktı. Bu birlikteliği ortaya çıkaran da sosyal medya paylaşımı oldu. Bir davete katılan Çağla Gizem Çelik’in oyuncu sevgilisi Ahmet Kural ile birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşması ilişkiyi ortaya çıkardı.

Oyuncu Ahmet Kural, şarkıcı Sıla ile olaylı bir şekilde ilişkisini sonlandırdıktan sonra avukat Çağla Gizem Çelik’le yeni bir aşka yelken açtı.

Bir davete katılan çiftten Çelik, sosyal medya hesabından sevgilisi ile karesini yayınladı. Çağla Gizem Çelik’in kalp emojisi ile yaptığı paylaşımı yorumlara kapattığı görüldü.

Çelik, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Kural ile birlikteliklerinin birinci yıl dönümünü kutlamıştı.

“365. GÜNÜMÜZ”

Sevgilisini öperken çekilen pozunu yayınlayan Çağla Gizem Çelik, paylaşımına “365. günümüz” notunu düşmüştü.

“SEVGİLİM DİYE TAKİPLEŞMEK ZORUNDA MIYIZ?”

İkilinin geçtiğimiz aylarda ayrıldıkları iddia edilmişti. Kural, ayrılmadıklarını dile getirerek, “Sevgilim diye takipleşmek zorunda mıyız?” açıklamasını yapmıştı.

Çıkan haberlerin ardından Kural, sevgilisi ile bu eğlenceli pozunu da sosyal medya hesabından, “Takibe takip” notuyla paylaşmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu