SinemaTelevizyon

Ahmet Kural ve Murat Cemcir hangi yarışmanın birincisine filmde rol verecek?

Ünlü oyuncular Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den büyük kıyak…Ünlü ikili Fox’un yarışması Görevimiz Komedi’de birinci olan yarışmacıya filmlerinde rol teklif edecek.

Her hafta yarışmacılarına yeni deneyimler yaşatan yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’de 18 Haziran Cumartesi akşamı kahkahanın ve heyecanın dozu oldukça yüksekti. 7. bölümde sesleri, 10. bölümde de videoları ile programa katılan Ahmet Kural ve Murat Cemcir bu hafta stüdyoya geldi. Tüm filmleri takım liderleri ile beraber izleyen Ahmet Kural ve Murat Cemcir, daha önce bahsetmiş oldukları sürprizi de açıkladı. Ekranların tek komedi yarışma programı Görevimiz Komedi’nin birincisi, Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile ‘Çalgı Çengi İkimiz’de rol alacak…
Türkiye’nin yeni komedi yıldızını bulmayı hedefleyen yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’nin dün akşamki 11. bölümüne Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in sürprizi damga vurdu.

ahmet-kural-murat-cemcir

BİRİNCİ OLAN ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ’DE OYNAYACAK

Büyük Final’e sadece 1 hafta kala stüdyoya gelen ve birinci olacak ismi yeni filmleri Çalgı Çengi İkimiz’de oynatacağını belirten Ahmet Kural ve Murat Cemcir yarışmacılara büyük sevinç yaşattı. Bu önemli ödül akıllara 2 hafta sonraki büyük finali getirdi. Acaba yarışmacılar ve takım liderleri ödüle ulaşmak için bu 2 haftada farklı taktikler uygular mı?

Haftanın Galibi Kim oldu?

18 Haziran Cumartesi akşamı yarışmacılar 2. turun 5. komedi filmlerini sundu. Liderler Asuman Dabak, Bülent Emrah Parlak, Zeynep Kankonde, Burak Satıbol, Açelya Topaloğlu ve Rasim Öztekin’in de destekleriyle çekilen filmlerde yarışmacılar bu hafta ‘Biz Çılgın Türkler’i yorumladı. Filmlerini stüdyoda hep beraber izleyen ve heyecanları her hallerinden belli olan yarışmacılar, aldıkları puanlar ile dengeleri tekrar değiştirdi. Bu haftanın en yüksek puanını bir İngiliz vatandaşını Türkleştiren Burak Satıbol’un ekibi topladı. 5 haftanın puanlarının toplamında ise 19 puanla Bülent Emrah Parlak’ın takımı lider konumda.

2. tur boyunca her hafta takım liderleri, rakip takım filmlerine puanlar verecek. 6 haftada en fazla puanı toplayan takım 13. final bölümüne kalacak. Finale kalacak takımda olmak için tüm hünerlerini sergileyen yarışmacılar, performansları ile Türkiye’nin yeni komedi oyuncusu olmaya aday doğru isimler olduklarını kanıtladılar. 2. turun devam edeceği 6 hafta boyunca komedi filmleri çeken yarışmacılar, birincilik ödülü olan sinema filminde rol almaya da hazırlanıyorlar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu