Sinema

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni filmi Baba Parası’nın vizyon tarihi belli oldu

9’uncusu düzenlenen Bodrum Türk Filmleri Haftası’na katılan oyuncu Murat Cemcir ve Ahmet Kural, yeni filmleri Baba Parası’nın tanıtımını yaptılar. Ahmet Kural,filmin konusuna dair küçük ip ucu olarak söylediği sözlerin kendisine mal edildiğini aslında bu sözlerin filmin ruhunu yansıttığını ifade etti. Baba Parası’nın vizyon tarihi de belli oldu.

Ahmet Kural, merakla beklenen yeni filmi Baba Parası’nın konusunu ‘Çok paranızın olması size yeni arkadaşlar yerine kaliteli düşmanlar kazandırır’ şeklinde anlattı. Aksiyonu ve kahkahası bol olan filmin çekimleri İstanbul’da devam ediyor. Murat Cemcir ‘Gece uykusu uyumadan çalışıyoruz’ sözleri ile setinin yoğun temposuna değinirken, filmin konusu için ‘Baban ne kadar zenginse o kadar zengin oluyorsun’ olarak özetledi.

BABA PARASI 1 OCAK’TA VİZYONA GİRECEK

İkilinin hayranlarının vizyonunu iple çektiği ‘Baba Parası’nda müthiş ikilinin yanı sıra Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Demir Karahan ve Osman Alkaş gibi isimler yer alıyor.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı Baba Parası 1 Ocak’ta sinemalarda olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu