Yerli Dizi

Ahmet Mümtaz Taylan, Show TV’nin iddialı dizisinin oyuncu kadrosunda

En son Kenan İmirzalıoğlu ile başrolü paylaştığı Blu TV/FX ortak yapımı olan Alef dizisinde boy gösteren ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan’ın yeni dizi projesi belli oldu. Ünlü oyuncu, O3 Medya’nın Show TV için hazırladığı başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı Arıza dizisinde oynayacak.

Dizi ekibinin Ağustos ayı içinde sete çıkacağı haber veriliyor.. Son gelen haberlere göre ise Arıza dizisi kadrosuna Ahmet Mümtaz Taylan’ın dışında yeni isimlerin de katıldığı haber veriliyor.

O3 Medya’nın Show TV için hazırladığı merakla beklenen Arıza dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Recai Karagöz’ün yöneteceği dizide Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan başrolde yer alacaklar.

Yeşim Salkım ve Dilara Aksüyek’in kadrosuna dahil olduğu projeyle peş peşe birbirinden başarılı oyuncular el sıkıştı. Ozan Aksungur’un kaleme aldığı dizinin ekibine Ali Seçkiner Alıcı, Ahmet Mümtaz Taylan, Levent Can, Hakan Salınmış, Yağızcan Konyalı, Hazal Benli ve Cankat Aydos katıldı.

Yeni sezonda seyirci karşısına çıkacak dizinin temmuz sonu ya da en geç ağustos başı sete çıkması planlanıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu