Dijital Platformlar

Ahmet Mümtaz Taylan’ın yeni programramının adresi belli oldu

Ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, yeni bir programa başlıyor. İstanbul Hesabı adlı yeni program yeni dijital platformu Gain’de yayınlanacak. İşte usta oyuncunun izleyicileri İstanbul sokaklarına götürdüğü yeni programından detaylar…

Ahmet Mümtaz Taylan’la İstanbul Hesabı yeni dijital TV platformu Gain’de başlıyor.

Yapımcılığını BBO Yapım Mahperi Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun üstlendiği yeni digital platform Gain’de yayınlanacak İstanbul Hesabı programı Çarşamba akşamı 20.00’de başlıyor.

Ahmet Mümtaz Taylan içimizden biri olarak İstanbul’un farklı semtlerine gittiği günübirlik gezilerde, insanlarla iletişim kurarak şehrin ve bizim hikayelerimizi sokakların, mekanların ve yemeklerin tarihlerinden ziyade insanlar aracılığıyla geldikleri yerler üzerinden anlatıyor. Toplu ulaşım araçlarıyla ve yürüyerek yaptığı gezilerde yemek için az bilinen yerlere de uğrayarak bir gün geçirmenin İstanbul Hesabı günlük 50 TL oluyor. Ahmet Mümtaz Taylan, bütün koşullara rağmen birbirimizden hiçbir farkımızın olmadığı, yeniliklerin peşinden koşanların değil, nasıl yenilenebileceğimizi paylaşanların, hepimizin İstanbul’unu keşfediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=0pmcClNxEr8&feature=youtu.be

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu