Yerli Dizi

Ahu Türkpençe fenomen dizinin oyuncu kadrosunda

Son olarak Star’da yayınlanan Börü dizisinde rol alan ünlü oyuncu Ahu Türkpençe, fenomen dizinin oyuncu kadrosunda. Ahu Türkpençe, 6 sene sonra hayranlarıyla buluşan ve Blu TV’den yayınlanan Behzat Ç.’nin kadrosuna dahil oldu.

AHU TÜKPENÇE BEHZAT Ç. İLE DÖNDÜ

6 yıl aradan sonra hayranlarıyla buluşan Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi, kadrosuna ünlü isimleri dahil etmeye devam ediyor. Oyuncu Ahu Türkpençe, 3’üncü bölümden itibaren dizinin kadrosuna dahil oldu.

İLK KEZ ROL ALIYOR

Ahu, Türkpençe, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nejat İşler’in olduğu ve yıllar sonra yeniden çekilmeye başlanan dizide ilk kez rol alacak.

ADRENALİN DOZU ARTIYOR

BluTV özel yapımı olarak izleyicilerle buluşan ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’nin 3. bölümünde adrenalin dozu giderek artacak. Dizinin yeni bölümü 8 Ağustos Perşembe günü BluTV’de ekranlara gelecek.

BİR İSTANBUL MASALI İLE TAINDI

Ahu Türkpençe, 2 Ocak 1977, Samsun’da doğdu.Bir İstanbul Masalı adlı diziyle tanındı.  Şöhret adlı diziyle başarısını devam ettirdi. “Neredesin Firuze” ile de sinema dünyasıyla tanıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu