Sinema

“Aile Arasında” filminin afişindeki ilginç detaylar

MEDYABEY-ANALİZ: Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı “Aile Arasında” filminin afişi yayınlandı. BKM’nin yapımcılığında 1 Aralık tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Ozan Açıktan üstleniyor. Gülse Birsel, senaryosunu yazdığı filmin afişini sosyal medya hesabından paylaştı. Aile Arasında filminin afişi ilginç detayları bünyesinde barındırıyor. Medyabey editörleri Aile Arasında filminin afişindeki detayları masaya yatırdı. İşte filmin afişinden ilginç detaylar…

AFİŞTE GÜLSE BİRSEL’İN ADI 7. SIRADA

Gülse Birsel’in yanı sıra; Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Şevket Çoruh, Derya Kardaş gibi ünlü oyuncuların yer aldığı filmin afişinde oyuncu isimlerinin ve oyuncu görsellerinin sıralamasında mükemmel bir mühendislik ve denge göze çarpıyor.

Gülse Birsel’le adeta özdeşleşen filmde Gülse Birsel oyuncu olarak da yer alıyor. Buna rağmen Gülse Birsel’in afişte oyuncular arasındaki adı 7. sırada yer alması dikkatlerden kaçmadı. Engin Günaydın sıralamanın başında yer alırken onu Demet Evgar ve Erdal Özyağcılar izliyor. Gülse Birsel’in mütevazı tavrı isim sıralamasından sonra filmin afişinde de kendisini belli ediyor.

GÜLSE BİRSEL’İN GÖRSELİ DE ÖN PLANDA DEĞİL

Afişte Engin Günaydın ve Demet Evgar en önde ve en büyük hacimde yer alırken fonda yer alan fotoğraf çerçevesinde Erdal Özyağcılar ve Devrim Yakut’un büyük görselleri dikkat çekiyor. Büyük görselle bir denge sağlandığı açıkça kendisini belli ediyor.

Gülse Birsel’in görseli afişte Engin Günaydın ev Demet Evgar’ın hemen gerisindeki grupta yer alıyor. Burada Gülse Birsel’in görseli Fatih Artman, Su Kutlu, Ayta Sözeri, Şevket Çoruh ve Derya Karadaş’lı gurupta yer alıyor.

Afişteki oyuncu isimlerinin ve görsellerinin sıralaması baz alındığında Gülse Birsel’in açıkça bazı konulardan feragat ettiği başka bir deyişle hikayesi ve senaryosunu yazdığı filmle ilgili  mütevazılık sergilediği anlaşılıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu