Sinema

Aile Arasında’yı sinemada kaç kişi izledi?

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı ve Demet Evgar ile Engin Günaydın’ın başrollerini paylaştığı Aile Arasında filminin gişe performansı merak ediliyordu. Aile Arasında, gişede yılın en iyi dördüncü açılışına imza atarak önemli bir başarıya imza attı. Bu hafta sonu toplamda yaklaşık 1,3 milyon seyirci sinema salonlarını doldururken, vizyona yeni giren Aile Arasında 504 bin 24 seyirciyle gişenin zirvesine çıktı.

AİLE ARASINDA’YI ŞİMDİDEN 504 BİN KİŞİ İZLEDİ

Interpress’in Box Office Türkiye verilerinden derlediği bilgilere göre daha şimdiden toplam seyirci sayısının 64 milyonu geçtiği belirlendi.

AYLA FİLMİ 2. SIRADA

Medyaya sinema ile ilgili yılbaşından bu yana 370 binden fazla haber yansırken son beş haftanın lideri olan Ayla hafta sonunu 308 bin 830 seyirciyle ikinci sırada tamamladı. Şimdiden toplamda 4 milyon 106 bin 318 seyirciye ulaşan film, Babam ve Oğlum ile G.O.R.A gibi yapımları geride bırakarak tüm zamanların en çok izlenen dokuzuncu filmi oldu.

YOL ARKADAŞIM 3. SIRADA

Vizyona girdiğinden beri başarılı performansını sürdüren Yol Arkadaşım, hafta sonu 118 bin 884 seyirciyle üçüncü sırada yer aldı. Salonlarda ikinci hafta sonunu tamamlayan Kardeşim Benim 2 hafta sonu 108 bin 200 seyirci tarafından izlenirken, Justice League: Adalet Birliği ise 67 bin 93 seyirciyle listenin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu