Televizyon

“Ailem Odam ve Ben” TRT 1 ekranlarında başlıyor

Çocukların hayallerini gerçekleştirecek “Ailem, Odam Ve Ben” 20 Ocak Cumartesi gününden itibaren her hafta cumartesi ve pazar günleri saat 09.00’da TRT1 ekranında izleyici ile buluşacak. Aileler, çocukları ile sağlıklı iletişim kurmak için nelere dikkat etmeli? Anne, baba, çocuk ve kardeş ilişkisi nasıl olmalı? Gibi soruların yanıtlanacağı “Ailem Odam ve Ben” programında, Pedagog Gözde Erdoğan çocukları ile daha sağlıklı iletişim kurmak isteyen ailelerin evlerine konuk olacak.

PROGRAMIN BİRİNCİ BÖLÜMÜNDE NELER VAR?

Ayrıca hayalindeki odaya sahip olmak isteyen çocuklar, programda bir Mimar ve Ressam tarafından yeniden tasarlanacak olan odalarına kavuşarak, hayallerine bir adım daha yaklaşacaklar.

blank

20 Ocak Cumartesi saat 09.00’da TRT1 ekranında yayınlanacak olan “Ailem, Odam ve Ben” programı, 11 yaşındaki İsmet Demirkol’un hayallerini gerçekleştirmek için kolları sıvayacak. Pedagog Gözde Erdoğan, kilolarıyla sorun yaşayan İsmet’in neden kilo aldığını konuşurken, programın mimarı ve ressamı da ablalarından kalan odada yaşamak istemeyen İsmet’i hayal ettiği odaya kavuşturacak.

blank

21 Ocak Pazar saat 09.00 da TRT1 ekranında yayınlanacak olan “Ailem, Odam ve Ben” programı, 7 yaşındaki Elasu Ülker’in hayalini gerçekleştirmek için yola çıkacak. Pedagog Gözde Erdoğan ailesinin kardeşiyle daha çok zaman geçirdiğini düşünen ve kendisine yeterince zaman ayrılmadığından şikâyet eden Elasuy’a çözüm üretirken, programın mimarı ve ressamı da izlediği çizgi film karakterlerinden fazlasıyla etkilenen ve bunları odasında görmek isteyen Elasu’nun hayal ettiği odayı tasarlayacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu