Akbank Başvuru Yapana Faizsiz 15000 TL Veriyor! Ağustos Sonuna Kadar Süre Var

15.000 TL varan yüzde 0 faizli taksitli avans kampanyası 31 Ağustos tarihine kadar devam edeceği için fırsata dair araştırmalar sürüyor.

Akbank, 13 Haziran tarihinde başlattığı ve 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan yüzde 0 faizli 15.000 TL’ye varan taksitli avans kampanyası ile ilgili ayrıntılı olarak bilgilendirmede bulundu. Altı ay vadeye kadar ücretsiz kullanılan taksitli avansın detayları merak ediliyor. Akbank da resmi internet sitesinde yer alan kampanyalar bölümünde yayınladığı bilgilendirme metni ile birlikte yüzde 0 faizli taksitli avansın detaylarına dair bilgi verdi. Bu çerçevede, söz konusu kampanyadan kimlerin yararlanabileceği, kampanyaya nasıl katılım sağlanacağı ve ne kadar taksitli avans alınabileceği belli oldu.

Akbank Faizsiz Nakit Avans Kampanyası

Akbank’ın haziran ayı ortasında duyurduğu ve ağustos ayın son gününe kadar devam edeceğini belirttiği kampanyaya göre, 13.06.2023 – 31.08.2023 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 25.09.2023 tarihine kadar başvurularının onaylanması durumunda, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 30.09.2023 tarihine kadar kampanyadan yararlanabilecekler. Mobil veya Şube’den Akbanklı olanlar Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvuru yapılabilirken, kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 15.000 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli yüzde 0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacağı belirtildi.

Akbank Ağustos 2023 Kampayaları

Nakit ihtiyacı olan kişiler bankaların güncel kredi ve nakit avans kampanyaları ile ilgili araştırmalar yapmaya devam ederken, Akbank da yüzde 0 faizle taksitli avans kampanyası ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Söz konusu kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere erişmek, ağustos ayında geçerli olan Akbank’ın güncel fırsatlarına ulaşmak ya da geçtiğimiz aylarda başlayan ancak ağustos ayında devam eden kampanyalara dair bilgi edinmek isteyen kişiler, Akbank’ın resmi internet sitesinde yer alan kampanyalar bölümünü ziyaret edebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir