Medya

Akit TV’deki tartışma programında şaka gibi diyaloglar…”See you. I am sorry about that!”

Akit TV’de ekranlarda ender görülecek bir tartışma yaşandı.Fatih Dağıstanlı’nın moderatörlüğünü yaptığı Başka Açıdan programının stüdyo konukları Prof. Dr. Recep Seymen, gazeteci Kenan Alpay, Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi, Cem Toker ve Yeni Akit Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu’du. Programda siyaset bilimci Cem Toker ile Recep Seymen arasında eşine az görülecek tarzda bir tartışma yaşandı.

Liberal Demokrat Parti eski Genel Başkanı Cem Toker ise canlı yayına video konferans ile bağlandı.

“VİRÜS ‘AMERİKA’NIN OYUNU’ DEDİ”

Korona virüs salgınının tartışıldığı programda, Prof. Dr. Recep Seymen “Bu virüste Amerika’nın eli var” dedi. Cem Toker bunun üzerine “Var tabi, var. Böyle tartışma olmaz ya. Nasıl kanıtlıyorsun bunu? Bilim adamı mısın? Ben bu tartışmayı devam ettirmek istemiyorum. Kendiniz çalın, kendiniz oynayın” ifadeleriyle tepki gösterdi.

‘BÖYLE KALİTESİZ BİR PROGRAM GÖRMEDİM’ DEYİNCE OLAY YANIT GELDİ

Daha sonra “Amerika’da zencilere zulüm ediyorlar, kızılderili bırakmadılar” şeklinde konuşan Seymen’e yanıt veren Toker, “Ya böyle kalitesizlik ben hiçbir programda görmedim” dedi.

Prof. Dr. Seymen bunun üzerine “O zaman bağlanma kapat, see you. I am sorry about that (Görüşürüz. Bunun için üzgünüm)” ifadeleriyle ilginç ve tepki toplayan bir cevap verdi.

Daha sonra ise Cem Toker sosyal medya hesabından konuyla ilgili ilginç bir paylaşımda bulundu. Toker, programda yaşananlara atıf yaparak “Dün gece bu eziyete yarım saat dayanabildim.Sonra diyorlar ki Mr. Jack Daniels neiye en çok dertleştiğin dostun” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu