Akrabasını Vuran Adam Polisten Kaçıp İntihar Etti

Samsun’da yaşanan olayda, bir kişi akrabasına silahla ateş ettikten sonra kaçmaya çalışırken polisin kendisini yakalayacağını anlayınca silahıyla başına ateş ederek intihar etti. Ne yazık ki, olayda ağır yaralanan kişi kurtarılamadı.

Samsun’un İlkadım ilçesi Kale Mahallesi’nde yer alan Samsun Yabancılar Pazarı’nda, bugün sabah saat 08.45’te yaşanan olayda, ayakkabıcı olarak çalışan 42 yaşındaki Kemal Yüksel, aynı pazarda çadırcılık yapan ağabeyinin kayınbiraderi olan 44 yaşındaki Kadir İş’e tabancayla saldırarak kafasından ve sol omzundan vurarak ağır yaraladı. Olayın ardından gelen ihbar üzerine bölgeye acil servis ekipleri ve polis güçleri sevk edildi.

Kaçarken İntihar Etti

Kemal Yüksel’in Sahil Yolu’nda Sevgi Kafe istikametine yaya olarak kaçtığı bilgisi Kent Güvenlik Yönetim Sistemi kameraları tarafından tespit edildi. Polis, bu bilgi doğrultusunda ekiplerini zanlının kaçtığı istikamete yönlendirdi. Polis aracını fark eden Kemal Yüksel, yakalanacağını anlayınca silahıyla kafasına ateş edip intihar etti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Kemal Yüksel’in hayatını kaybettiğini belirledi.

Vurduğu Esnafta Yaşamını Yitirdi

Ağır yaralı olarak Gazi Devlet Hastanesi’ne ambulansla sevk edilen ve 2 çocuk babası olan Kadir İş, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Kadir İş ve Kemal Yüksel arasında daha önce yaşandığı öğrenilen bir kavga nedeniyle aralarında husumet bulunduğu bilinmekte. Emniyet ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir