M.Bey/ÖzelMedya

Albayrak Medya’nın dergisi Gerçek Hayat’ın yeni genel yayın yönetmeni kim oldu?(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL:Albayrak Medya’ya bağlı olarak yayın hayatını sürdüren Yeni Şafak’ın dergisi Gerçek Hayat’ın yeni genel yayın yönetmeni belli oldu. Yeni Söz gazetesinde genel yayın yönetmeni olarak görev yaptıktan sonra gazete ile yolları ayrılan Kemal Özer, Gerçek Hayat dergisinin yeni genel yayın yönetmeni oldu.

GERÇEK HAYAT’IN GENEL YAYIN YÖNETMENİ KEMAL ÖZER

Özellikle gıda güvenliği konusundaki çıkışları ve mücadelesi isle tanınan Kemal Özer, çeşitli medya kuruluşlarında muhabir, editör, yayın danışmanı, haber müdürü, genel yayın yönetmenliği gibi görevlerde bulundu.

KEMAL ÖZER KİMDİR?

1968 Konya Bozkır Armutlu’da doğdu. Gazeteciliğe 1988’de Türkiye’de Yarın Gazetesi’nde başladı. . Muhtelif sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı. Bilişim ve kamuoyu araştırma şirketlerinde çalıştı. Radyo programları hazırladı. 2015-2018 yıllarında Yeni Söz Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmenliğini yürüttü.

11 yayınlanmış eseri bulunan Kemal Özer’in son kitabının adı Gülen Şeytanlar Tarihi..

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu