Magazin

Aldatılan Survivor Nagihan boşanıyor

Survivor yarışmasında rakiplerini açık ara geride bırakan erkeklerle başa baş zorluklara göğüs geren Nagihan Karadere, adada yaşam mücadelesi verirken eşi tarafından aldatıldığını öğrenince gözyaşlarını tutamadı. Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programına katılan Survivor Nagihan kocasının çırılçıplak resimlerini bir kadına nasıl yolladığını anlatırken zor anlar yaşadı.

Renkli Sayfalar programı haber müdürü Mert Doğan’ın haberine göre; Nagihan Karadere’nin eşi Uğur Gökçe internette tanıştığı bir kadınla sanal ilişkiye girdi. Uğur Gökçe çırılçıplak fotoğraflarını internetten tanıştığı kadına yollayınca sonun başlangıcı oldu.

“Nagihan’ın namuslu kocası”

Nagihan’ın kocasının çıplak fotoğrafını sosyal medya üzerinden  paylaşan ve fotoğrafın altına “Nagihan’ın namuslu kocası” notunu yazdı.

Aldatılan Nagihan’dan ilk açıklamalar:

“Nasıl yaşadım ama bilmiyorum. Bir şantaj söz konusu. Ondan para sızdıramayınca bana döndüler. 10 bin euro gibi bir para söz konusu. Hukuki işlem başlatıldı. Önümüzdeki günlerde gerekli açıklamayı yapacağım. Bildiğim tek bir şey var. Herkesin bildiği konu. Detayını önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.Biraz anlayışlı olsun herkes. Haklı haksız gözetmeksin biraz daha sakin olsunlar çünkü bir kızım var. Onun etkilenmesini istemiyorum. Boşanıp boşanmama konusunu şu an konuşmak istemiyorum. Bu konuyu 2 gün önce öğrendim Sosyal medyadan mesaj geldi eşinin bende fotoğraf ve videosu olduğunu söylediler. Kız Türk numarası Romanya numarasıydı. Görüntüleri görünce şoka girdim. Eşime söyleyince bir şey diyemedi. Daha önce böyle bir şey yaşamadım. Eşimden beklemezdim.’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu