Magazin

“Aldatma” haberine Özcan Deniz ve Buse Narcı’dan ayrı ayrı açıklama

Özcan Deniz’in evlilik için gün saydığı hamile sevgilisi Feyza Aktan’ı aldatarak, eski sevgilisi Buse Narcı ile otelden çıkarken görüntülendiğine dair medyada çıkan haber magazin medyasını heyecanlandırdı.  Özcan Deniz’in 1.5 yıldır aşk yaşadığı Feyza Aktan’ı Buse Narcı ile gerçekten aldattı mı? Özcan Deniz, fırtınaya sebep olan haber için açıklama yapmak durumunda kaldı.

ÖZCAN DENİZ’DEN FLAŞ “ALDATMA” AÇIKLAMASI

Kendisinden 20 yaş küçük 1,5 yıldır aşk yaşadığı hamile sevgilisi Feyza Aktan’ı  oyuncu Buse Narcı ile aldattığı yolundaki haber için açıklama yapan Özcan Deniz, hakkında çıkan haberi yalanladı.

blank

Deniz konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bugün hakkımda çıkan haber gerçek dışıdır. Herkesin girip çıktığı bi yaşam alanı ‘otel’ diye adlandırılıp güvenlik kamerası görüntüleri montajlanarak yapılmıştır. Orasının neresi olduğu ve neden orada olduğum ailem tarafından bilinen gizli saklı olmayan bi durumdur. Ben de ailem de üstünde durmuyoruz.”

BUSE NARCI’DAN ÖZCAN DENİZ AÇIKLAMASI

Öte yandan oyuncu Buse Narcı da konuya ilgisiz kalmadı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Narcı; “Bugün hakkımda çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Bu tarz haberlere itibar etmeyin. Kendisiyle(Özcan Deniz) bir yıldır görüşmüyorum. Yakında çocuğu olacaktır…” ifadelerini kullandı.

blank
Buse Narcı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu