Dijital Platformlar

Alex, teyzesi Ambika’nın maskesini düşürüyor… Deli Divane’nin yeni bölümünde heyecan dorukta

Alex, Ambika’nın dedesini öldürdüğünü hatırlıyor, Alekh’in Divali gecesinde yaşananları hatırlamasıyla tüm gerçekler ortaya çıkar. Alekh, Ambika’nın dedesini öldürdüğünü söyleyecek peki bundan sonra neler yaşanacak. Kanal 7’nin sevilen arkası yarın dizisi Deli Divane Çarşamba günü yine dopdolu, yine heyecan fırtınası estirmeye geliyor. Korkunç gerçek karşısında Vasundrhara’ya olan öcünü Alex’ten çıkarmaya çalışan Ambika’nın oyunu nasıl bozulacak? Deli Divane’nin 119. bölümünün tamamını da haberimizden izleyebilirsiniz…

Deli Divane 120. Bölüm (23 Kasım Çarşamba) 

Ambika, Vasundhara’ya olan kızgınlığının öcünü Alekh’ten almaya karar verir. Büyükbabaya kurduğu tuzağı Alekh’in görmesi ile oyununu onun üzerinden kurar. Alekh yıllar sonra teyzesinin kurduğu hain planı ortaya çıkarır. Artık Ambika’nın gizleyeceği bir şey kalmaz ve büyükbabanın ölümüne sebep olduğunu itiraf eder. Interjit’in kendisi yerine Vasundhara ile evlenmesi Ambika’yı acımasızlaştırır. Vasundhara’nın canını acıtmak için yıllarca Alekh’i kullandığını söyler. Kendisinin hakkını yiyen büyükbabadan da hırsını alan Ambika, şirketi ve evi Naveen’in hak ettiğini açıklar. Ambika’nın bu kadar kötü olacağına inanamayan ev halkı şoka girer.

DELİ DİVANE 120. BÖLÜM FRAGMANI

AMBİKA’NIN HAİN PLANI

Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; yıllar boyunca işlediği suçu gizlemeyi başaran Ambika, söylediği yalanlarla Vasundhara’nın katil olduğuna herkesi inandırır. Ambika, Interjit’in kendisi yerine Vasundhara ile evlenmesinin bedelini Vasundhara’ya ağır ödetir. Büyükbabanın ölümüne sebep olan Ambika iken bunu herkesten gizler. Bu olayın tek tanığı Alekh’tir. Alekh’e sürekli annesinin çok kötü biri ve dedesinin katili olduğunu söyler. Böylelikle Alekh’in Vasundhara’dan korkmasını ve nefret etmesini sağlar. Yaptığı tüm kötülüklerin sebebini ise Vasundhara’nın hep ön planda olmasını kıskanmasına bağlar. Bu yüzden Alekh’in psikolojisini bozmak için bir sürü dolap çevirir. Ambika, Vasundhara’yı hapse gönderebilecek mi?

DELİ DİVANE 119. BÖLÜMÜ KAÇIRDIYSANIZ BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ… 

https://www.youtube.com/watch?v=r7B9UpgbK0M

VASUNDHARA’NIN SIRRI

Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Sadhana ve Alekh doktoru aramaya devam eder. Ragini ve Ranvir de büyük halanın peşine düşer. Doğru bilgiye ulaşmak için tüm yolları deneyen Ranvir, bu kez büyük halanın yaşadığı yeri araştırır. Ragini ile birlikte yollara düşen Ranvir, haladan öğrendiği bilgilerle şoka girer. Büyük hala Interjit’in ilk önce Ambika ile evleneceğini söyler. Daha sonra bu kararın değişmesine Vasundhara’nın neden olduğunu anlatır. Vasundhara’nın hırsları için yapmayacağı şeyin olmadığını ve bu yolda büyükbabayı öldürmekten çekinmeyeceğini söyler. Sadhana ve Alekh’te bir yandan yalan otopsi raporunu veren doktoru ararken Vasundhara ile karşılaşırlar. Ambika ve Sadyen ise Sadhana’nın bir şeyler gizlediğini anlar.

Deli Divan Künye

Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan

Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…

Başa dön tuşu