Magazin

Aleyna Tilki, Melek Mosso’ya özendi… Parmak hareketi yorum yağmuruna tutuldu

Sosyal medya Aleyna Tilki’nin Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı konuşuyor. Olay olan fotoğrafında küfür anlamına gelen parmak işaretini yapan genç popçunun geçtiğimiz günlerde fotoğraflarına fotoşop uyguladığı yolundaki haberlere yönelik olarak bu hareketi yaptığı yorumları yapılıyor.

ALEYNA TİLKİ’Yİ FOTOŞOP YORUMLARIYLA KIZDIRDILAR

Fotoğraf dolayısıyla genç poçunun takipçileri adeta ikiye bölündü. Pek çok kullanıcı Aleyna Tilki’ye bu hareketi yakıştırmazken kimi de Tilki’ye destek çıktı.

Yapılan binlerce yorum birbirini izledi.

Aleyna Tilki sosyal medya hesabından Ukrayna’da çektirdiği bir fotoğrafı paylaştı. Fotoğraf üzerinde yapılan oynamalar takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Tilki fotoşop iddialarına cevap verdi.

Geçtiğimiz gün plajda çekilen videosu çok konuşulan Aleyna Tilki’nin yayınlanan videosunun ardından çok kilo almış yorumları yapıldı. Genç popçu, kendisini zayıf gösteren bir fotoğraf paylaştı. Aleyna Tilki’nin fotoğrafının üzerinde oynama yapıldığını fark eden takipçileri ‘Sen büyüdün de fotoşop mu yapıyorsun, bacaklarında fotoşop var’ yorumlarında bulundular.

FOTOŞOP İDDİALARINA CEVAP VERDİ

Aleyna Tilki fotoşop yorumları için ‘Ya güzelliğime inanamıyorsunuz gerçekten. Gerçek olamayacak kadar güzel miyim anlamadım. Birkaç ay öncenin fotoğrafı bu bu stylingimi sevdiğim için paylaştım’ diye yazdı.

İŞTE ALEYNA TİLKİ’NİN FOTOĞRAFINA GELEN O YORUMLAR!

* Bacak fotoşop…

* Çen büyüdün de fotoçop mu yapıyorsun?

* Photoshop yorumlarını okumaya geldim.

* Eski fotodur yada fotoshop bu kadar zayıf değildin çünkü..

* Bu kız ne zaman düzgün fotoğraf çekinmeyi öğrenecek?

* Reis çizmeleri çok aradın mı?

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu