Magazin

Aleyna Tilki reklam yüzü olduğu markadan servet kazanacak

Genç popçu Aleyna Tilki, dünyaca ünlü bir giyim markasının reklam yüzü oldu. Ünlü şarkıcı reklam anlaşmasından adeta bir servet kazandı. Tilki’nin, imza attığı reklam anlaşmasından tam 1 milyon TL kazanacağı haber veriliyor. Genç yaşına rağmen müzik piyasasında önemli başarılar kazanan ve adından söz ettiren Aleyna Tilki, şimdi de reklam yıldızı oldu.

TİLKİ: “PANTOLONLA NELER YAPILABİLECEĞİNİ GÖRECEKLER”

Aleyna Tilki’nin yeni reklam filminden 1 milyon TL alacağı konuşuluyor.Şarkıcı, “Kendimi ve tarzımı buldum. Reklam filminde izleyiciler, pantolonla neler yapılabileceğini görecek. Sahnede, kliplerimde ve özel hayatımda zaten jean vazgeçilmezim” dedi.

‘ELLERİMİ NASIR TUTTURAN BİR REKLAM OLDU’

Reklam filminden bir kareyi Instagram hesabından paylaşan Aleyna Tilki, “Emek vererek, ‘dublör kullanmayacağım’ deyip, ellerimi nasır tutturan ve benim çok eğlendiğim bir reklam oldu.” sözleriyle takipçilerine yeni işbirliğini duyurdu.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu