Reklam

Aleyna Tilki servet değerindeki reklam çekimi için kamera karşısına geçti

Aleyna Tilki’nin  çok konuşulan servet değerindeki reklam çekimi başladı. Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki 2 Milyon Liralık reklam çekimi için kamera karşısına geçti. Aleyna, bahsi gelen ücretle Hülya Avşar, Hadise, Demet Akalın ve Murat Boz gibi birçok ünlüyü geride bıraktı.

2 MİLYON LİRAYA REKLAM YÜZÜ OLDU

Aleyna Tilki, 2 milyon liraya el sıkıştığı ve reklam yüzü olduğu bir içecek markası için Nişantaşı’nda çekimlere başladı. Tilki yaklaşık 4 saat stüdyoda çekimlere katıldı. Edinilen bilgilere göre genç şarkıcı çekimlerin bir kısmını tamamladı ve firma yetkilileriyle toplantı yaptı. Aleyna Tilki, toplantı çıkışında da basın mensuplarına poz vermeyi ihmal etmedi. Aleyna stüdyodan özel şoförünün kullandığı 140 bin TL’lık özel otomobiliyle ayrıldı.

ALDIĞI ÜCRETLE ÜNLÜ İSİMLERİ GÖLGEDE BIRAKTI

Geçtiğimiz ay bir mobilya markasının reklamlarında oynayan Hadise 800 bin TL alırken; yatak markasının reklamı için kamera karşısına geçen Hülya Avşar ise 1 milyon TL almıştı. Demet Akalın yer aldığı son reklam filminden 650 bin TL kazanırken bir konut projesinin reklam filminde oynayan Murat Boz da 1 milyon 300 bin TL almıştı. 2017 yılında Mayıs ile Ekim ayları arasında tam 40 konser veren Aleyna Tilki’nin 5 ayda 1 milyon TL kazandığı iddia ediliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu