MagazinTelevizyon

Aleyna Tilki’den Yılbaşı’nda ekran sürprizi… Hangi kanalda çıkacak?

Genç yaşına rağmen magazin dünyasında 2017 yılının en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Aleyna Tilki, Yılbaşı gecesi sevenlerine TV ekranlarından seslenecek. Genç popçu Yılbaşı’nda Show TV’de Çocuktan Al Haberi programında boy gösterecek. Peki, Show TV’nin sevilen programı Çocuktan Al Haberi’nde başka hangi ünlüler yer alacak?İşte, haberin detayları…

ALEYNA TİLKİ YILBAŞI’NDA SHOW TV’DE 

Show TV’de yayınlanan Çocuktan Al Haberi, yeni yıla birbirinden tatlı miniklerinin yanı sıra; Yılmaz Morgül, Burak Kut, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Sahrap Soysal, Aydın Kurtoğlu, Sefa Doğanay, Aynur Aydın ve Özlem Yıldız gibi ünlülerle giriyor. Programın “Yılbaşı özel” bölümünde miniklerle yarışacak ünlüler Aleyna Tilki, Kibariye ve Furkan Palalı olacak.

YILBAŞI’NDA “ALEYNA TİLKİ – KİBARİYE” DÜETİ

Bu özel gecenin çok konuşulacak sürprizi Kibariye – Aleyna Tilki düeti olacak. Sesi ve sempatikliğiyle tüm Türkiye’nin sevgilisi olan Kibariye, genç yıldız Aleyna Tilki’yle birlikte unutulmaz bir performansa imza atacak. Gecede farklı türdeki şarkıları da canlı seslendirecek olan Aleyna Tilki, miniklerin ilginç cevapları karşısında kahkaha krizine girecek.

blank

MİNİKLER PERFORMANSIYLA GÖZ DOLDURACAK

Tüm Türkiye’nin sevgilisi haline gelen Çocuktan Al Haberi’nin minikleri, Yılmaz Morgül’den Safiye Soyman’a, Burak Kut’tan Özlem Yıldız’a yılbaşı gecesinin tüm ünlü konuklarına unutamayacakları anlar yaşatacaklar. İkizlerin Aydın Kurtoğlu’nu sıkıştırdığı, Arda ve Burak Kut düetinin renk kattığı, Sefa Doğanay’ın Bülent Ersoy taklidi karşısında Nisan’ın dumur olduğu, Faik Öztürk’ün ise Çitos Efe’yle güreştiği programda izleyiciler kahkahalarını tutamayacak.

Evrim Akın’ın sunduğu Çocuktan Al Haberi Ünlüler’le yılbaşı gecesi izleyici için alternatif bir eğlence sunmaya çalışacak.

Sürprizlerle dolu Çocuktan Al Haberi Ünlüler Yılbaşı Özel 31 Aralık Pazar saat 22.00’de Show TV ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu