Televizyon

Aleyna Tilki’nin açıklamaları Hülya Avşar’ı şaşkına çevirdi!

Hülya Avşar’ın Star’da başlayan yeni programının bu haftaki konuğu genç yaşta şöhret basamaklarını hızla çıkan Aleyna Tilki olacak. Programın yeni bölümünün tanıtım videosunda Aleyna Tilki’nin iddiaları açıklamaları karşısında Hülya Avşar ne diyeceğini şaşırdı. Aleyna Tilki’nin itirafları karşısında şaşkına dönen Hülya Avşar, “İmdat kurtarın beni. Soru soramıyorum ya!” diye bağırması dikkati çekti.

Sansasyonel açıklamalarıyla gündeme gelen genç popçu Aleyna Tilki, “Bir Hülya Avşar Sohbeti”ne konuk oldu. Cumartesi günü ekrana gelecek programın sosyal medyada yayınlanan fragmanı ise daha program yayına girmeden büyük ilgi gördü.

TİLKİ: “DÜNYA STARI OLMAK İSTİYORUM”

Hülya Avşar’a kendisiyle ilgili samimi itiraflarda bulunan, Aleyna’nın “Kitap yazmak istiyorum, türkü albümü yapmak istiyorum, dünya starı olmak istiyorum” sözlerine  Hülya Avşar’dan “sende bir anormallik var” çıkışı geldi.

“HER ŞEYİ YAPMAK İSTİYORUM”

Programın fragmanında Aleyna’nın dikkat çeken  ifadesi; “Ben 12 yaşından beri her şeyi yapmak istiyorum” sözü oldu. Bu söz sonrasında ise Avşar Kızı “İmdat kurtarın beni. Soru soramıyorum ya!” diyerek bağırması dikkatlerden kaçmadı.

Programın Cumartesi saat 23:30’da yayınlanacak olan yeni bölümünden sonra Aleyna Tilki’nin açıklamalarıyla yine magazin gündeminin ön sırasına çıkması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu