Dijital Platformlar

Aleyna Tilki’nin yer aldığı Exxen dizisi İşte Bu Benim Masalım’a IMDB şoku…

Başrollerinde Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in paylaştıkları Exxen’de yayınlanan ‘İşte Bu Benim Masalım’ dizisi, 1.7 IMDB puanı alarak Türk tarihinin en düşük puanlı dizileri arasına girdi.

ALEYNA TİLKİ’NİN OYUNCULUK KARİYERİ İÇİN KÖTÜ BAŞLANGIÇ

1 Ocak tarihinde yayın hayatına başlayan Exxen’in dikkat çeken yapımlarından olan “İşte Bu Benim Masalım” dizisi adından söz ettirse de beklenen başarıyı gösteremedi.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki ve Survivor 2020’nin şampiyonu Cemal Can Canseven’in başrolleri paylaştığı dizi, IMDB kullanıcılarının oyları sonucu 1.7 puan aldı.

Buna göre IMDB puanına göre en düşük Türk dizileri arasında yer alan ‘İşte Benim Masalım’ın 2. sezonunun çekilip çekilmeyeceği merak konusu oldu.

‘İŞTE BU BENİM MASALIM’IN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

EXXEN platformunda yer alan dizinin kadrosunda; Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven, Hasan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Ayça Tilki, Zeynep Kankonde, Kamil Güler, Nevra Serezli, Yusuf Ege Gönülal yer alıyor.

‘İŞTE BU BENİM MASALIM’ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Güçlü duyguları olan, hayalperest ve herkesten farklı… En büyük yeteneği sesi ama sahnelerden de korkuyor. 17 yaşındaki bir yıldızın yükseliş hikayesi. Hayattaki en büyük tutkusu şarkı söylemek olan genç bir kız, sahnede olmaktan çok korksa da hayallerini peşinden koşmaktan vazgeçmez. Sahne korkusunu aşmaya çalışan genç kız, hayallerini gerçekleştirmeyi başarabilecek midir?

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu