Yerli Dizi

Algı Eke İsimsizler dizisinden neden ayrıldı?

Kanal D’nin son dönem dizi projelerinden olan İsimsizler dizisinde Doktor Elif’i oynayan dizinin başrol oyuncusu Algı Eke’nin ayrılması yeni bir tartışmayı beraberinde getirdi. Dizinin henüz daha başlarında Doktor Elif’in senaryo gereği ölmesi kafaları karıştırdı. Algı Eke’nin yapım şirketiyle mi anlaşmazlığa düştüğü yoksa kendi isteğiyle mi diziden ayrıldığı merak ediliyor.

ALGI EKE ROLÜNÜ MÜ BEĞENMEDİ?

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, bugünkü yazısında bu konuya değindi. Koloğlu, Algı Eke’nin muhtemelen rolünü beğenmeyip kendi isteğiyle diziden ayrılmış olabileceğini yazdı.

Sina Koloğlu’nun Algı Eke’nin İsimsizler’den ayrılmasıyla ilgili yorumu şöyle:


Doktor Elif bitmemeliydi

Ama daha çiçeği burnunda bir diziden gelen haber için “Bu erken oldu” diyebilirim. ‘İsimsizler’de Algı Eke’nin Doktor Elif rolü bitti. Dizinin ‘merak edilen’ karakterlerinden biriydi. Erkek egemen konunun içinde farklı bir lezzetti. Şahsi kanaatim, oyuncunun bu karakterden pek haz etmediği için ayrıldığı yönünde.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu