Medya

Ali Bayramoğlu Yenişafak’tan ayrıldığını duyurdu

15 yıldan bu yana Yeni Şafak Gazetesi’nde köşe yazıları yazan Ali Bayramoğlu, gazeteden ayrıldığını duyurdu. Ali Bayramoğlu, Yeni Şafak’tan ayrılmasıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: “Yazılarımla ilgili sıkıntılar yaşanıyor” diye yazdı.

Yeni Şafak gazetesi yazarı Bayramoğlu, gazetesiyle yazıları nedeniyle sorunlar yaşadığını açıklayıp Yeni Şafak’tan ayrıldığını duyurdu.

Twitter hesabından açıklama yayınlayan Bayramoğlu, “15 yıldır yazarlığını sürdürdüğüm Yeni Şafak Gazetesi son dönemde yazılarımla ilgili sıkıntılar yaşamaya başladı. Benim de gazetenin buna yönelik tasarruflarını kabul etmem ve beklentisini karşılamam söz konusu değil. Gazete ile aramdaki ‘akit’ sürdürülemez hale gelmiş bulunuyor” diyerek Yenişafak’taki yazılarına son verdiği bilgisini paylaştı..

Ali Bayramoğlu’nun Yenişafak’tan ayrılması sosyal medyanın da gündemindeydi. Konu Twitter’da en çok konuşulan konu(TT)lardan birisi oldu.

Kullanıcılar yaptıkları paylaşımlarla Ali Bayramoğlu’nun bu ayrılığı ile ilgili görüşlerini dile getirdiler.

Ayrıca bazı yazarlar da konuya ilgisiz kalmadı, Cem Küçük, sosyal medya hesabından “Kendisinden çok farklı bir siyasi görüşe sahibim ama Ali Bayramoğlu’na saygı duyarım.Köşesinin gitmesine üzüldüm. Ali Bayramoğlu’nun son dönem yazılarına tamamen muhalifim ama böyle düşünen sadece Bayramoğlu değildi. Bayramoğlu özellikle Darbeci Altanlar konusunda ileride utanacağı yanlışlara imza attı.14 Temmuz Programını baştan sona izlemediği belli.” diye yazdı.

Cemil Barlas ise “yeni şafakta ali bayramoğlu iyiydi.. niye ayrılmış ki..” diye tepkisini dile getirdi.

Meryem Gayberi’nin ise; “Geçmişte Muhafazakarların gazetelerinde yazan “Çengiz Çandar, Ali Bayramoğlu, Mehmet Altan, Nazlı Ilıcak, Ergun Babahan” Şimdi hepsi düşman” diye yazması dikkati çekti.

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu