Magazin

Ali Biçim’den Danla Biliç’e aşk itirafı…

Sosyal medya ve YouTube fenomeni Danla Biliç, sosyal medya hesabından takipçilerine ilginç bir çağrı yaptı. Biliç, kendisinden hoşlanan ve bir takım duygular besleyenlerin açılma vakitlerinin geldiğini kaydederek takipçilerine itiraf çağrısı yaptı. Biliç’in çağrısına uyanlar arasında oyuncu-youtuber Ali Biçim de vardı.

Sosyal medya fenomeni Danla Biliç’in sosyal medyadan yaptığı çağrı takipçilerini şaşkınlığa uğrattı. Biliç’in hesabından yaptığı “arkadaslar aranizda benden hoslanan bana karsi bir takim duygular besleyen varsa artik acilmasini rica edicem naz niyaz bi yere kadar” paylaşımını gören takipçiler bu çağrıyı fırsat bilerek adeta Danla Biliç’e aşk itirafı yarışına girdiler.

Danla Biliç’e aşk itirafı yapanların arasında oyuncu ve şimdilerde YouTube’da çok izlenen videolar çeken Ali Biçim de vardı. Biçim, Danla Biliç’in çağrısına uyarak sosyal medya Twitter hesabından “Danla Biliç senden hoşlanıyorum” diye yazdı.

Danla Biliç’in Biçim’in itirafına tepki verip vermeyeceği; verirse nasıl bir karşılık vereceği merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu