M.Bey/Özel

Ali Kırca hangi gazeteci için röportaj orucunu bozdu?(M.Bey-Özel)

Hürriyet”te yaptığı röportajlarla medya dünyasının üzerine en çok konuşulan, yorum yapılan figürlerinden biri olan Ayşe Arman, yine çok konuşulacak bir mesleki başarının altına imza atmayı başardı.

Uzun yıllardır hiçbir medya organına röportaj vermemesiyle bilinen ünlü anchorman Ali Kırca’yı  ikna etmeyi başaran Ayşe Arman’ın yine çok konuşulacak bir röportaja imza atacağı tahmin ediliyor.

Önümüzdeki Pazar günü Hürriyet’te yayınlanacak olan röportajda muhtemelen TV dünyası, TV haberciliği,  Show TV dönemi ve GS TV’den ayrılışı gibi konularda Ali Kırca’nın neler söyleyeceği merak ediliyor. Ayrıca Kırca’nın Doğan Kitap’tan çıkan “Öteki Bahçe” adlı yeni kitabının da konuşulması bekleniyor. Bilindiği gibi Öteki Bahçe, Ali Kırca’nın ilk romanı olma özelliğini taşıyor. Kırca’nın röportaj orucunu bozmasında kitabının önemli etkisi olduğu konuşuluyor.

Ayşe Arman, bugüne kadar hem yaptığı röportajların içeriğiyle hem de röportaj yaptığı isimlerle medyada oldukça konuşulmuştu.

Uzun süredir medyaya röportaj vermeyen Ali Kırca’nın Ayşe Arman için bu tavrından vazgeçmesinin en az röportajın içeriği kadar konuşulacağı tahmin ediliyor.

MEDYABEY-ÖZEL

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu