Magazin

Ali Kırca “Hayat Meydanı” ile dönüyor… Münir Özkul’u anma programını sunacak

Yıllarca “Siyaset Meydanı” ile meydanlara çıkan usta gazeteci Ali Kırca bu kez TV ekranından salondaki meydana ‘Hayatı Paylaşmak İçin…’ sloganıyla “Hayat Meydanı” ile çıkıyor. Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen ve bu gece halka açık ücretsiz olarak yapılacak organizasyonda geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Münir Özkul anılacak. Kızı, eşleri ve yakın dostları her yönüyle Münir Özkul’u “Hayat Meydanı”nda anlatacaklar.

KIRCA UZUN SÜREDİR EKRANLARDA YOK

Ali Kırca tarafından uzun yıllar hazırlanıp sunulan ve reyting rekorları kıran tartışma programı “Siyaset Meydanı” bu kez “Hayat Meydanı” adıyla meydanlara tekrar geri dönüyor. Burçin Şimşek ve Nurten Geroğlu’nun organizasyonuyla Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen “Hayat Meydanı” bu gece saat 20.00’de ilk kez halkın karşısına Ali Kırca ile çıkmaya hazırlanıyor. Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde halka ücretsiz olarak yapılacak özel gecenin ilkinde ise geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Yeşilçam’ın usta oyuncusu Münir Özkul anılacak. Uzun bir hazırlık döneminden sonra hayata geçirilen “Hayat Meydanı” her ay çok özel isimler ve konular ile halkın karşısına çıkacak.

MÜNİR ÖZKUL’U AİLESİ VE DOSTLARI ANLATACAK

Ali Kırca “Hayat Meydanı”nda anacakları Münir Özkul’u ailesi ve yakın arkadaşları ve dostları ile anlatacak. Ali Kırca’nın konukları Münir Özkul’un ilk eşi Suna Selen, ikinci eşi Umman Özkul, kızı Güner Özkul, Agah Özgüç, Tayfun Atay, Ayşe Erbulak, ünlü yazar ve senarist merhum Sadık Şendil’in oğlu Cem Şendil, Hababam Sınıfı filmi oyuncularından ‘bacaksız’ rölündeki Tuncay Akça ve Hababam Sınıfı’nın tek mezunu ‘efendi Ahmet’ rolü ile tanıdığımız Ahmed Sezerel olacak. Etkinlik çerçevesinde özel olarak hazırlanılan Münir Özkul’un sanat yaşamının anlatıldığı bir belgesel gösterimi de yer alacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu