Spor

Ali Koç’un başlattığı Fener Ol kampanyasına Sadettin Saran’dan destek

UEFA kriterlerine uymak amacıyla 31 Mayıs'a kadar 60 milyon avroluk kaynak yaratması gereken Fenerbahçe'de maddi destek kampanyası başlatıldı.

Fenerbahçe’nin Başkan Ali Koç’un liderliğinde dün itibarıyla saat 19.07 itibariyle başlattığı “Fener Ol” kampanyası olanca hızıyla sürüyor. Fenerbahçe camiasında heyecana neden olan kampanyaya Sadettin Saran’ın 1 milyon TL vereceği öğrenildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün başlattığı maddi destek kampanyasına ünlü isimler de ilgi gösteriyor. Kampanyaya ilk büyük katkının ünlü Fenerbahçeli işadamı Sadettin Saran’dan geldi.

1 MİLYON TL ÖDEYECEK

İkinci televizyon kanalı S Sport 2’nin lansmanını yapan Sadettin Saran’ın, yakın çevresine kampanyanın başlamasıyla birlikte kulübün banka hesabına 1 milyon Türk Lirası havale yapacağını söylediği iddia edildi. Fenerbahçe Kulübü hesap numaralarını duyurduğu an 1 milyon TL’nin 19.07’den sonra hesaba geçeceği ve “Fener Ol” kampanyasına havale emri için hazır beklendiği de gelen bilgiler arasında.

Sadettin Saran, daha önce 2018 Haziran kongresinde Ali Koç’un başkan seçilmesi üzerine Fenerium’a bin adet de Fenerbahçe forması siparişi vermişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu