Sinema

Ali Kundilli’yle tanışmaya hazır mısınız?

Sosyal medyada çektiği videolarla 700 bin hesap tarafından takip edilen Cem Gelinoğlu, yarattığı Ali Kundilli karakteriyle izleyicisine kahkahalar attırmaya geliyor. Kısa videolarla başlayan yolculuğunu beyazperdede sürdürmeye hazırlanan, Faruk Aksoy’un son keşfi Gelinoğlu, kendine has üslubuyla sinemaseverlerin kalbini kazanma peşinde…

‘Komik olmadan önce kendin ol’ mottosuyla yola çıkan yenetekli komedyen, ilk başrol denemesinde ‘özgün’ bir karakter olan Ali Kundilli’yle er meydanına çıkıyor!

Vine’da yayınladığı 6 saniyelik videolardan 115 dakikalık bir sinema filmine uzanan hikayenin kahramanı olan Cem Gelinoğlu, kimseye benzemeyen, kendine has tarzıyla Şubat’ta sinemaseverlerle buluşuyor.

Faruk Aksoy’un yeni keşfi Cem Gelinoğlu’nun filmi “Ali Kundilli” de, yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen oturuyor. “Haydi Türkiye, el ele gülmeye” sloganıyla yılın sürpriz filmlerinden biri olmaya hazırlanan “Ali Kundilli” 20 Şubat’ta vizyonda olacak.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu