Magazin

Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade nişanlandı, işte Sunal’ın gönlünü çalan güzel

Ünlü oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal aradığı aşkı buldu… Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade nişanlandı, işte Sunal’ın gönlünü çalan güzel! Nazlı Kurbanzade kimdir? Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade ne zaman evleniyor? Düğün tarihi verildi mi?Nazlı Kurbanzade ile yüzükleri takan ünlü oyuncu evlilik yolunda… İkinci kez dünyaevine girmeye hazırlanan Sunal ile Nazlı Kurbanzade ne zaman evleencek sorusunun da yanıtını verdiler…

ALİ SUNAL İKİNCİ KEZ NİKAH MASASINA OTURACAK

2011 yılının Temmuz ayında kendisi gibi oyuncu olan Gökçe Bahadır ile evlenen ancak 8 ay sonra yollarını ayıran Ali Sunal 2012 yılında boşanmıştı. Posta’dan Halil Kalmuk’un haberine göre; Ali Sunal bir süredir aşk yaşadığı Nazlı Kurbanzade ile aile arasında düzenledikleri sade bir tören ile yüzük takarak nişanlandılar.  Çiftin evlilik tarihi ile ilgili planlarınnı da yer aldıı haberde düğün için fazla beklenilmeyeceğini 2018 yazında nikah masasına oturacakları belirtiliyor.

ÇABA Derneği’nin projelerinde tanışan ve birlikte çalışan Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzede kısa zamanda bir aşka yelken açmışlardı. İkili ÇABA’nın düzenlediği bir etkinlikte de podyuma çıkmıştı.

blank

NAZLI KURBANZADE KİMDİR?

Cemiyetin ünlü simalarından Bülent Kurbanzade’nin kızı olan Nazlı Kurbanzade, lisans eğitimini Koç Üniversitesi’nde tamamladı. 2010 yılında hukuk bölümünü tamamladıktan sonra Paris Summer İnstitute’de eğitimine devam etti. Dört yıldır aynı kurumda operasyon direktörü olarak çalışan Nazlı Kurbanzade, aynı zamanda Çağadaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği’nin (ÇABA) projelerinde destek oluyor. Ali Sunal ile bu projeler sayesinde tanışan Nazlı Kurbanzade, ÇABA’nın düzenlediği bir etkinlikte podyuma çıkmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu