Televizyon

Ali Sunal’ın sunumuyla ekranlara gelecek olan “Refleks” yakında başlıyor

Ünlü oyuncu-sunucu Ali Sunal, yeni bir yarışma programına başlıyor. Refleks adlı yarışmayla ekranlara yeni bir programla gelecek Ali Sunal’ın yeni yarışması Show TV’den yayınlanacak. Refleks adlı yarışma programının özelliği Türkiye televizyonlarında ilk kez kullanılacak çekim teknikleriyle ekranlara gelecek olması. Her biri görsel bir şov etkisi yaratacak ilginç oyunları ile Refleks izleyenlerin beğenisine sunulacak.

ALİ SUNAL “REFLEKS” YARIŞMASIYLA SHOW TV’DE

Yarışmada reflekslerine güvenenler ailesine bir ev kazandırabilecekler. Aynı aileye mensup 3 kişilik 2 takımın mücadele edeceği bu yarışmada ekipler birbirinden ilginç oyunlarda refleksleriyle rakiplerini geride bırakmaya çalışacaklar. Refleks,ekran başındaki izleyiciye sadece heyecan değil aynı zamanda görsel bir şölen de vaat ediyor. Refleks’in yayın tarihi belli değil.  Show TV’nin resmi web sitesindeki haberlere bakılırsa Refleks,  çok yakında Show TV’de izleyiciyle buluşacak.

BİR SORUN MU VAR’I SUNMUŞTU

Show TV’de Güldür Güldür Show’da yer alana Ali Sunal en son yine yine Show TV’de yayınlanan Bir Sosun Mu var? adlı yarışma programını sunmuştu.

Refleks yarışmasının fragmanı yayınlandı…İşte o fragman:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu