Yerli Dizi

Ali Sürmeli Show TV’nin iddialı dizisinin oyuncu kadrosunda

Ali Sürmeli Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı…Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı  Show TV’nin iddialı dizisi Çarpışma’nın oyuncu kadrosuna usta bir oyuncu daha katıldı.  Bu haftaki bölümde de Kadir kendisini kundakta bir bebekken terk eden annesini yıllar sonra karşında görecek. Diziye yeni katılan Ali Sürmeli ise Kadir’in babası ‘Cansız’ rolünü üstlenecek.

ALİ SÜRMELİ ÇARPIŞMA DİZİSİNDE

Ünlü ve tecrübeli oyuncu Ali Sürmeli  ‘Çarpışma dizisinde…  Sürmeli, Kadir’in babası ‘Cansız’ rolü için sevilen dizinin oyuncu kadrosuna dahil olacak. Kadir son bölümde hücre evi saldırısını organize eden tepe ismin Cansız olduğunu öğrenmiş ve büyük bir öfkeyle onun peşine düşmüştü.

Ay Yapım imzalı dizide ‘Kadir Adalı’nın (Kıvanç Tatlıtuğ) annesi Asiye rolünü usta tiyatrocu Şebnem Sönmez canlandırmaya başlamıştı.

Cansız karakterini kimin canlandıracağı ise merak konusuydu. Role usta oyuncu Ali Sürmeli’nin hayat vereceği ortaya çıktı.

Sürmeli aynı zamanda dizinin oyuncularından Erkan Can’ın da yakın dostu olarak da tanınıyor.

Geçtiğimiz günlerde cansız karakterini canlandıracak olan isimle ilgili ortaya atılan iddia dizinin takipçilerini heyecanlandırmış bu ismin Şener Şen olduğu söylenmişti. Böylelikle bu iddia yalanlanmış oldu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu