Magazin

Alilşan kimler için “hukuksal süreci başlattım” açıklaması yaptı

Dün gece 7. Büyük Ankara Festivali’nde sahne alan Alişan son dönemde gündemde olan konulara ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Alişan, “Hakaret boyutunda olan ithamlarla ilgili hukuksal süreci zaten başlattım. Sosyal medyada yapılan yorumlar veya hakaretler inanın hiç umurumda değil” diye konuştu.

ALİŞAN KENDİSİNİ ELEŞTİRİLER İÇİN KONUŞTU

7. Büyük Ankara Festivali’nde 4’üncü gün yine hareketli geçti. Dün gece Demet Akalın ve Alişan konserleriyle devam eden festivale on binlerce Ankaralı akın etti. Sahneye çıkmadan önce kendisine sorulan soruları yanıtlayan Alişan, “Yaptığım açıklamalar sonrasında üzerime çok gelindiğini düşünüyorum. Sosyal medyada yapılan yorumlar veya hakaretler inanın hiç umurumda değil” dedi.

“HUKUKSAL SÜRECİ BAŞLATTIM”

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 7. Büyük Ankara Festivali’nde dün gerçekleşen dev konser öncesinde soruları yanıtlayan Alişan, “Hakaret boyutunda olan ithamlarla ilgili hukuksal süreci zaten başlattım. Sosyal medyada yapılan yorumlar veya hakaretler inanın hiç umurumda değil” diye konuştu.

“DEĞİŞEN TEK ŞEY NİŞAN YÜZÜĞÜ”

3 yıl aradan sonra yeniden aynı festivalde Ankaralılarla birlikte olmanın gurur verici olduğunu ifade eden Alişan konserin başında ise “3 yıl sonra bende değişen tek şey nişan yüzüğü oldu. Burada bekar olan herkese de hayırlı bir kısmet diliyorum” diyerek Ankaralılardan büyük alkış toplamayı başardı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu