Magazin

Alina Boz gerçekleştirmek istediği hayalini açıkladı

Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile beraberliği devam eden oyuncu Alina Boz, Kerim Savaş Sarı'nın YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu. Boz, programda samimi açıklamalarda da bulundu. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk yapan Boz, setlerde büyüdüğünü belirtti ve gerçekleştirmek istediği hayalini paylaştı.

ALİNA BOZ: “SANILDIĞI GİBİ SOĞUK BİRİ DEĞİLİM”

23 yaşındaki genç oyuncu, dışarıdan bakıldığında soğuk biri gibi durduğunu ifade etti. Oyuncu, “Okulda hep şunu duydum; ‘Biz seni tanımadan önce çok soğuk birisi sanıyorduk.’ Sanıldığı gibi soğuk biri değilim. Bir arkadaş gurubum var. Onlar için her şeyi yaparım.” şeklinde konuştu.

Unutkan olduğunu da ifade eden Boz, “Biraz balıkhafızalıyım. İnsanların isimlerini unutuyorum. Okuduklarım aklımda kalmıyor.” dedi.

“GİDİP, GÖREMEDİĞİM YERLER VAR”

“Hayallerin var mı?” sorusuna da yanıt veren Alina Boz, “13 yaşından beri dizilerde oynuyorum. Gidip, göremediğim yerler var. Oraları görmek istiyorum.” açıklamasını yaptı. Ayrıca ünlü oyuncu, duygusal biri olduğunu da sözlerine ekledi.

“GÖRMEYİ ERTELEDİĞİM YERLERE GİDECEĞİM”

Geçtiğimiz aylarda pandemi sürecinin kendisine hayatta hiçbir şeyi ertelememeyi öğrettiğini açıklayan Boz, seyahate çıkma planları kurduğunu söylemişti.

Oyuncu, “Uzun bir Avrupa tatiline çıkmak istiyorum. Uzun zamandır ertelediğim, görmek istediğim yerleri görmek istiyorum. Pandemide öğrendiğim en önemli şey, hiçbir şeyi ertelememek gerektiği oldu. Her zaman istediklerinizi yapmak için sınırsız zamanınız olduğunu, her şeyin sizin kontrolünüzde olduğunu düşünüyorsunuz ama bir gün geliyor, öyle olmadığını fark ediyorsunuz. Her şey yoluna girdiğinde ilk yapacağım şey, görmeyi ertelediğim yerlere gitmek olacak.” demişti.

“AŞK KARIŞIK BİR DUYGU”

Boz, “Birine aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?” sorusuna ise şu yanıtı vermişti:

Aşk tarif edilmesi çok zor bir duygu. Hatta birçok duygunun karışımı… Hayatında edindiğin deneyimlerle birlikte insandaki tanımı da hep değişiyor. Hiç olmadığını sandığın kadar mutlu ve huzurlu hissetme hali genel bir aşk tanımı olabilir benim için. Ama aslında tarif edilemeyecek kadar karışık, bir o kadar da kişisel bir duygu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu