MagazinSpor

Alişan, Başkan Aziz Yıldırım ve Fenerbahçeli futbolculara isyan etti

Fenerbahçe’nin Süper Toto Süper Lig’deki ilk 3 maçında sadece 1 puan alması. Fenerbahçeli  taraftarları isyan ettirdi. Özellikle Fenerbahçe’nin kendi sahasında Bursaspor’a 1-0 yenilmesi bardağı taşıran son damla oldu. Başkan Aziz Yıldırım ve takıma isyan edenlerden biri de ünlü şarkıcı Alişan’dı. Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Aziz Yıldırım’a serzenişte bulundu.

Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a ve futbolculara  eleştirilerde bulundu.

“YAPILAN YANLIŞLARI 140 KARAKTERE SIĞDIRAMIYORUM”

İşte Alişan’ın sitem dolu ifadeleri:

“Fenerbahçe’de son 3 yıldır yapılan yanlışları 140 karaktere sığdıramıyorum maalesef! Sadece başkanıma soruyorum, memnun musun başkanım? İstediğini kovuryosun, giremez bir daha diyorsun, taraftarı takmıyorsun, ben ne yaparsam doğrudur diyorsun ve ‘Fenerbahçe padişahlıkla yönetilmiyor’ diyorsun?

“YETER ARTIK!”

Biz iyi günde de kötü günde de Fenerbahçeliyiz ama yeter artık. 3 maç 1 puan ve ikisi kendisahanda. Düzeliriz diyoruz da ümit sıfır! Fenerbahçeli futbolculara sesleniyorum. Giydiğiniz forma kutsaldır, eğer kaldıramayacaksanız hemen çıkarın üzerinizden! Kendinize gelin!”

alisan-alex-tweet

Alişan, son olarak Alex de Souza’nın bir fotoğrafını paylaşıp altına, “Sen gittiğinden beri sahada ruh kalmadı kaptan. Seni özlüyoruz” diye yazması dikkat çekti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu