Magazin

Alişan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği sözü tutacak mı?

Alişan bu kez kalbinin sahibini buldu mu? Evlilik hazırlığındaki Alişan ve Eda Erol, önceki akşam Etiler’de basına ilk kez birlikte poz verirken ünlü şarkıcıya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 1 yıl içinde evleneceği yönünde verdiği söz hatırlatıldı. İşte Alişan’ın cevabı… Gazeteciler Alişan ve Eda Erol’u yanyana bulmuşken birçok soru yönelttiler. Bunların arasında en ilginçlerinden biri ise nasıl tanıştıkları sorusuydu. Onun cevabını da Eda Erol bakın nasıl verdi?

Alişan evlilik yolunda kararlı görülüyor. Gazetecilerin Cumhurbaşkanı’na verdiğiniz sözü tutacak mısınız sorusu üzerine “Verdiğim sözü tuttum. Son 15 gün kala Allah Eda’yı karşıma çıkardı. Bayramdan sonra istemeye gideceğiz. Cumhurbaşkanımızın bana sözü var. Nikah şahidimiz olacak.” şeklinde yanıt verdi.

İlk kez birlikte görüntülendikleri için oldukça heyecanlı olduğunu belirten Eda Erol, Alişan ile ilişkisinin nasıl başladığını da anlattı. “Ders çalışırken karşıma Alişan çıktı. Asosyal biriyim, tüm zamanımı evde geçiririm. Esra (Erol) ablamla konuşmuşlar. Ablam ‘Sana paravan kurup, görüştüreceğim sizi’ dedi ve o şekilde başladı.”

Alişan, Eda Erol’u yakın arkadaşı Çağla Şikel’le de tanıştırdı

Şarkıcı Alişan geçtiğimiz akşam da sevgilisi Eda’yı yakın dostu Çağla Şikel ile tanıştırmış ve bu buluşmanın fotoğrafını sosyal medyada “Çok şükür tanıştılar. Bir tarafta canım gudum öbür yanımda canım aşkım. İkisi de oğlak dikkat” notuyla paylaşmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu