Magazin

Alişan, Esra Erol’ün kardeşiyle evleniyor mu?

Alişan bu kez evlenecek mi? Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol ile mutluluklarının resmini Instagram sayfasından paylaşan Alişan, Eda Erol’ün ailesi ile de tanıştı.

Alişan mutluluğunun resmini sosyal medya Instagram hesabından şu notla paylaştı: “Bu akşam güzel bir yola doğru ilk adımlarımızı attık… Ailelerimiz tanıştı ve her şey beklediğimizden de güzel oldu çok şükür… Güzel dileklerde bulunan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.”

Önceki akşam Alişan, sevgilisi Eda Erol’ün ailesi ile tanıştı. Aile yemeği Esra Erol’un Tarabya Konakları’nda bulunan evinde dün akşam bir araya geldi. Eda Erol’ün sevgilisi Alişan’a ve ailesine çay servisi yaptığı yemekte çekilen mutlu kareler sosyal medya hesaplarından hayranlarla paylaşıldı.

Esra Erol da mutluluklarını paylaştı

Esra Erol, tanışma ziyareti sonrası iki ailenin birlikte verdiği fotoğrafı Instagram hesabından “Giderek büyüyoruz. Alişan ve Eda” notuyla paylaştı.

Gelin adayı Eda Erol da mutluluğunu şu kare ile Instagramdan paylaştı.

Alişan, Eda Erol ile nasıl tanıştıklarını  Beyaz Show’da “Bundan 4 yıl önce konuk olarak Esra’nın programına gitmiştim. Onun kulisinde ‘bu kız kim’, ‘benim kardeşim’ falan diye konuştuk. Ona ‘bizi tanıştır’ demiştim, tanıştırmadı. Askerden yeni gelmiştim. 15 ay askerlik yapmışım, bana güvenemedi herhalde. Geçenlerde Ece’nin oğlunun doğum günü varı, Esra da oradaydı. ‘Evlenmek istiyor musun hala?’ dedi. Konu eskilere gitti. sonra bizi tanıştırdı. Her şey yolunda. Eda, müzik öğretmeni. Yeni yeni oyunculuk yapmaya başladı.” cümleleriyle anlatmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu