Magazin

Alişan filmi vizyona girmeye hazırlanan Mahsun Kırmızıgül’e fena dokundurdu

Zaman zaman sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Alişan, son gönderisiyle filmi vizyona girecek olan Mahsun Kırmızıgül’ü hedef aldı. Alişan, Twitter üzerinden Kırmızıgül’e yaptığı gönderme ile medyanın gündeminde.

Şarkı ve türküleriyle milyonların gönlünü kazanan Alişan, 20 yıldır küs olduğu Mahsun Kırmızıgül için geçtiğimiz hafta, “Müzik hayatına geri dönüyormuş, ne düşünüyorsunuz?” sorusuna “Mahsun çok döndüğü için her yere dönebilir. Yarın sinemaya, ertesi gün başka yere. Baktı para yok, hop yine döner. Onunla hiçbir zaman ağabey-kardeş olmadık” demişti.

Bu sözlere sessiz kalan Kırmızıgül’e, Alişan’dan bir gönderme daha geldi. Şarkıcı dün attığı tivitte “Ordumuz operasyondayken bir Türk bayrağı dahi paylaşmayan ve günlerce kabuğuna çekilenler, maşallah filmleri vizyona girerken neredeyse saat başı paylaşım yapıyorlar. İyi hafta sonları diliyorum hepimize, hainler hariç” dedi.

blank

Alişan’ın bu paylaşımlarıyla yeni filmi vizyona girecek olan Mahsun Kırmızıgül’ü kastettiği yorumları yapılıyor.

Kırımızıgül’ün Mucize Aşk 2 adlı filmi Aralık ayı başında vizyona giriyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu