Televizyon

Alişan ikinci bebeklerinin cinsiyetini canlı yayında açıkladı

Star’da hafta içi her sabah canlı yayınlanmaya başlayan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”, izleyici karşısına çıkıyor. Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği programın bugünkü konukları ise ünlü şarkıcı Bülent Serttaş ve şef Mehmet Yalçınkaya oldu. Alişan, hamile olan eşi Buse Varol ile ikinci bebeklerinin cinsiyetini ilk kez canlı yayında açıkladı.

ALİŞAN’DAN BÜYÜK SÜRPRİZ

Eşi Buse Varol ile ikinci bebeklerinin cinsiyetini ilk kez canlı yayında açıklayan Alişan, sevincini izleyici ile paylaştı. Alişan, kız bebek beklediğini büyük bir sevinçle ilk kez canlı yayında duyurdu. Alişan, sevincini canlı yayına telefonla bağlanan eşi Buse Varol’la paylaştı.

HERKESİ EKRAN BAŞINA KİLİTLEDİ

“Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”, yayınlandığı ilk gün herkesi ekran başına kilitledi. Kendi kuşağında zirveye oturan program, ilk bölüm itibariyle seyircinin gözdesi oldu. Magazinden sağlığa kadar her konuda izleyici karşısına çıkan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”, sürprizleriyle de çok konuşuldu.

“Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”, hafta içi her sabah 09.45’te canlı yayınla Star’da…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu