MagazinSosyal Medya

Alişan ne zaman evleniyor? Tarih netleşti!

Sonunda gönlünün aşkını bulan Alişan düğün tarihini açıkladı. Şarkıcı Alişan ile Esra Erol’un kızkardeşi Eda Erol ne zaman evleniyor? Alişan düğününde kimin şarkı söylemesini istiyordu? Alişan’ın düğününde hangi ünlü sahne alacak? Alişan’ın sevgilisinin doğum günü sürprizi neydi? Hepsi haberimizde…

Şarkıcı Alişan Kasım ayında evleneceğini açıkladı. Düğün tarihinin belirlenmesi ile ilgili olarak ünlü şarkıcı Alişan “Zaten aileler tanıştı. Ramazan Bayramı’nın bitiminde de kız istmeye gideceğiz. Nikah, Kasım’da olacak” dedi.

Alişan’ın en büyük hayali düğününde İbrahim Tatlıses’in sahne almasıydı

Alişan “Yıllardır en büyük hayalim; düğünümde İbrahim Tatlıses’in sahneye çıkmasıydı. Maalesef gerçekleşmeyecek. Ama Sibel Can sağolsun kırmadı, konser verecek” diyerek en büyük arzusunu da açıklamış oldu.

Alişan’a sevgilisi Eda Erol’dan büyük doğum günü sürprizi!

Eda Erol, 41 yaşına giren sevgilisi Alişan’a doğum günü sürprizi yaptı. Aile yakınlarının davetli olduğu doğum günü partisinde Alişan, sevgilisinin yaptığı sürpriz karşısında mest oldu.

Şaşkınlık ve mutluluk

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Alişan bu büyük sürpriz sonrasında “Habersiz bütün aileyi toparlayıp bana doğum günü sürprizi hazırladığın için teşekkür ederim aşkım” diyerek doğum günü ile ilgili küçük bir videoyu da sosyal medya hesabında paylaştı. A

lişan paylaşımının altına “Şaşkınlık ve mutluluk” notunu ekledi.

Etiketler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı