Televizyon

Alişan, ölümden döndüğü olayı canlı yayında anlattı

Star TV’de yayınlanan Demet ve Alişan İle Sabah Sabah programında Alişan yaşadığı ve ölümden döndüğü olayı canlı yayında anlattı. Boynundaki morlukları göstererek ölümden döndüğünü söyleyen Alişan’ın anlattıkları merak konusu oldu. Peki Alişan neden ölümden döndü?

Demet ve Alişan İle Sabah Sabah programı hafta içi her gün saat 09:45’te Star TV’de yayınlanıyor. Ünlü şarkıcılar Demet Akalın ve Alişan her sabah magazin, gündem, yemek tarifleri gibi birçok konuda seyircilerin karşısına çıkıyor. Müzikler ve hoş sohbetlerle geçen programda dün beklenmedik bir şey oldu. Alişan bugün yani 11 Aralık sabahı yeni bir açıklama yapacağını söyledi. Boynundaki morlukları göstererek başına elim bir olayın geldiğini söyleyen Alişan ölümden döndüğünü de ekledi.

ALİŞAN NEDEN ÖLÜMDEN DÖNDÜ?

Alişan başına gelenler ve verdiği hukuk mücadelesini anlattı. Dün davasını açan Alişan bugün de programdan açıklama yaptı. Alişan 2 sene önce karısının hamile olduğu sıralarda aldığı kilolardan dolayı rahatsız olmuş ve bir doktor arkadaşına danıştı. Alişan’ın estetik cerrahı olan arkadaşı ona Liposuction önermiş. Alişan, fazla kilolarından ve yağlarından kurtulmak için ikna olduğu Liposuction ameliyatını kabul etti. Alişan, ölümden döndüğü Liposuction ameliyatını sevdiği ve güvendiği bir arkadaşının yaptığını aktardı.

Ameliyatı 5.5 saat süren Alişan, 2 gün hastanede yattıktan sonra rahatsızlandığını aktardı.. Yağlar göbeğinden alınan Alişan, boynunda morluklar oluştuğunu ve daha sonra durum ciddileştiğini söyledi. Sadece dış görüntüsünde değil, iç organlarında ve drenaj sisteminde de hasar olan Alişan çok zor günler geçirdiğini anlattı.. Şu anda da ciddi izler bırakan bu ameliyat sonrası Alişan avukatıyla beraber hukuk mücadelesine başladığını duyurdu.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu