Magazin

Alişan röportajı Behzat Uygur’un medya macerasını bitirdi

Ünlü şarkıcı Alişan’ın Posta’ya verdiği röportaj olay oldu. Ünlü tiyatrocu Behzat Uygur’a konuşan Alişan röportajlardaki başlıklar konusunda sıkıntısını sosyal medya hesabından dile getirdi. Eski bir röportajında yaptığı terlik esprisinin başlığa taşınıp kendisiyle ilgili farklı bir algı yaratılmaya çalışılmasından yakındı. Behzat Uygur ise Posta’daki röportajlarına son verdiğini duyurdu.

Ayrılık haberini aynı şekilde sosyal medya hesapları üzerinden duyuran Behzat Uygur, başlıklara fazla takılınmaması gerektiğine vurgu yaptı. Uygur, “Alişan ile yaptığım röportaj da Ne seksist bir tavır nede itici bir bakış var…eğlenceli keyifli bir muhabbet yapıldı..altı okumadan başlıklara takılmamak lazım..sanırım genel sorunda bu başlıklarda kalıyoruz! en iyisi gazeteye son tiyatroya devam:)” diye yazdı.

Alişan, kendisiyle röportaj yapan Behzat Uygur’a yönelik yaptığı açıklamada hangi konularda rahatsızlık duyduğunu dile getirmiş ve bir önceki röportajında medyada olay olan” terlik” olayına açıklık getirmeye çalışmıştı.

Alişan, dünkü açıklamasında şunları dile getirmişti:

“Ben soyledıklerımı ınkar etmedımkı:)) Başlığa ve soyledıgım onca guzel şey varken attıgınız ve yaratmaya çalıştığınız algıya itirazım dedim.. İlk roportajda elli kere anlattım heryerde bırdaha anlatım.. Roportajı yapan hanım sen terlıgınıde ayagına ıstersın karından dedı,bende tabıkı evlenırsek karım getircek ne var bunda dedım.. Bunuda heryerde soyledım zaten.. Başlık: “Karım terlıklerımı ayagıma getırecek” olunca ıtıraz ettim…Benim evlenirsek karımdan tek isteğim terliklerimi getirsin gibi attıgınız başlığaydı sitemim o kadar guzel soyledıgım sozler ve cumleler varken.. Roportajların ıkısınınde kayıtlarını sonuna kadar yayınlayabılırsınız ve keske yayınlasanız:)) Bir önceki paylaşımımda da zaten ne söylediğimi ve neye itiraz ettiğimi söyledim:)) Sevgiler🙏Behzat abı??:))”(*)

MELİS ALPHAN’DAN ALİŞAN’A TEPKİ

Öte yandan Alişan etrafında medyada gelişen olaylara Hürriyet yazarı Melis Alphan da dahil oldu. Alişan’ın Posta’daki evlilik ile ilgili sözlerine takılan Alphan, Alişan’ın “karımın çalışmasını istemem” şeklindeki sözlerini eleştirdi.

Melis Alphan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Alişan’a yüklendi. “İstemezsin tabii.. Çalışırsa nasıl tahakküm kuracaksın? Çalışırsa nasıl sana bağımlı hale getireceksin? Çalışırsa onu nasıl yöneteceksin?” diye yazdı.

(*) Alişan’ın sosyal medya açıklaması düzeltilmeden aynen aktarılmıştır.

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu