Yerli Dizi

Alişan ve Çağla Şıkel’e reyting şoku!

Kanal D’nin ses getirmesi beklenen, başrollerinde Çağla Şıkel, Alişan’ın yer aldığı Dostlar Mahallesi dizisi ilk bölümüyle beklenen reyting oranlarının altında kaldı. İlk bölümü 16 Aralık Cumartesi akşamı ekrana gelen Dostlar Mahallesi’nin aldığı reytingler moralleri bozarken, dizinin önümüzdeki haftalarda durumunu düzeltip düzeltemeyeceği merak ediliyor.

REYTİNGLERİ BEKLENENİN ALTINDA KALDI

Dostlar Mahallesi’nin ilk bölümü reytinglerde Genel/Total grubunda 12. sırada yer aldı. DiziAB grubunda ise 19. sırada kendisine yer bulabildi.

Dün akşam final yapan Kanal D’deki İsimsizler dizisi ise, AB grubunda Dostlar Mahallesi’nden daha fazla izlenme oranı yakalayarak 15. olması dikkatlerden kaçmadı.

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞEBİLİR Mİ?

Kanal D’nin uzun süredir tanıtımlarını yaparak ekrana sürdüğü Dostlar Mahallesi’nin reytinglerinde olumlu bir gelişme olmazsa dizinin yayın günü ve saatinde değişiklik yaşanabileceği konuşuluyor.

Başrollerinde Çağla Şıkel, Alişan, Hande Katipoğlu, Ersin Korkut, İnan Ulaş Torun ve Zeynep Eronat’ın yer aldığı dizinin yapımını Erler Film/Türker İnanoğlu, yönetmenliğini Ayhan Özen üstlenirken, senaryosunu ise Resul Ertaş kaleme alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu