Televizyon

Alişan ve Demet Akalın’ın Star’da programa başlama tarihi belli oldu

“Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programının başlama tarihi belli oldu. Alişan ve Demet Akalın’ın sunumuyla Star TV’de hafta içi her gün ekrana gelecek olan program 10 Ağustos Pazartesi’den itibaren sabah 09.45’te canlı yayınlanacak.

Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği Demet Akalın ve Alişan’la çok özel bir program, Star’da başlıyor. Müzik, ünlü konuklar, magazin gündemini belirleyen başlıklar ekrana gelecek.

“Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”’ın ilk bölümünde pop müziğin sevilen ismi İrem Derici ilk bölümün sürpriz konuğu olacak.

Astrolog Dinçer Güner gündeme dair açıklamalarda bulunacak. “Koronavirüsü ne zaman bitecek? Yeni dönemde ekonomi alanında hangi gelişmeler yaşanacak?” gibi merak edilen sorulara Astrolog Dinçer Güner cevap verecek.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın mutfak bölümünde Şef Elif Korkmazel,  hayatı kolaylaştıran mutfak sırları ve yemek yapmanın püf noktalarını da izleyici ile paylaşacak.

“Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”, 10 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her sabah canlı yayınla Star ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu