Televizyon

Alişan’a reyting şoku… Ailecek Şanslıyız yayından kaldırıldı mı?

TV8’de Alişan’a reyting şoku… Uzun süre TV programı yapmayan ardından TV8’de Ailecek Şanslıyız adlı yarışma programını yapmaya başlayan Alişan’ın programı bir süredir yayınlanmıyor. İzleyiciler, bugün TV8’de Ailecek Şanslıyız’ın yayın saatinde  Seda Sayan’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz’i izledi.

TV8’in resmi web sitesinde Alişan’ın programı akışta yer almaması dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Ailecek Şanslıyız’ın sitede “programlar” bölümünden de çıkarıldığı görüldü.

Alişan’ın programının reyting olarak beklenen seviyenin altında kalması nedeniyle programın devam etmediği tahmin ediliyor.

ALİŞAN’DAN AİLECEK ŞANSLIYIZ AÇIKLAMASI

Öte yandan Alişan Instagram hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Alişan, yarışmanın formatında değişiklikler yapılacağı için programın bir süre ekranda olmayacağını açıkladı.

MEDYABEY’e gelen duyumlara göre yarışmanın final bölümünün çekilip yayınlanmasının ardından Ailecek Şanslıyız ekranlara veda edecek.

aliecek şanslıyız

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu