Magazin

Alişan’dan ailece geçirdikleri kazayla ilgili yapılan eleştirilere açıklama

Ünlü şarkıcı Alişan önceki gün ailesiyle birlikte şahsi otomobiliyle İstanbul’dan İzmir’e giderken büyük bir kaza geçirdi. Kazada Alişan ve araçta bulunan eşi Buse Varol ile 2 yaşındaki oğlu Burak yara almadan kurtuldu. Alişan, kendisine yöneltilen hızlı olduğuna dair eleştirileri sosyal medya hesabından cevapladı.

Alişan, kendisine kazayla ilgili yöneltilen eleştiriler için şu açıklamayı yaptı:

“Ben alacağım dersleri,bundan sonra ne yapmamam gerektiğini anladım ve beni arayan herkesi de uyarıyorum..Allahım düşmanıma bile yaşatmasın böyle bir şey..Herkesi kazadan,beladan gözden korusun..

Biz ölümden döndük ve şükrediyoruz halimize..Evet araç önemli,evet araç sağlammış ama bunu bile dalga konusu yaparak twitler atmanız da sızın insanlığınız olsun. Araç ne olursa olsun senin canını veren de alan da Allah’tır..O ne derse o olur!!Çok şükür ki biz sağ salim çıktık..

Frene bastığımda zaten yapamadım ki..Keşke lastik kopmasaydı da fren yapabilseydim..Ayrıca bana o otobanda hangi marka araç olursa olsun 150 km. hıza çıkmadım diyen varsa hiç bir şey söylemeyeceğim..
Hız sınırına gelirsek..Evet hız sınırı 120 ve benim en son hatırladığım 140 km. yazıyordu ibrede. 150 km. hız diye bir şey yazmıyordu raporda..Ayrıca fren izleri dediğiniz şey fren değil araba takla attıktan sonra ters bir şekilde sürüklendi izler muhtemelen o…

Ben kazanın aks kırılmasından kaynaklandığını söylemedim..Kazadan 15 dak. sonra arabanın halini görünce eşime aks kırılmış aşkım bak dedim..Kazanın neden kaynaklandığını hala bilmiyoruz,dün ustalara sordum muhtemelen lastik parçalanmış. Ve arabanın hakimiyetini o yüzden kaybettim.”

ARACINI 1 MİLYON 250 BİN TL’YE SATIŞA ÇIKARMIŞ

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’nın haberine göre: Alişan, kaza geçirdiği aracını 1 hafta önce 1 milyon 250 bin TL’ye satışa çıkardı. Aracı için 1 milyon 100 bin TL verilen şarkıcı, teklifi reddetti. Kaza sonrası aracı kullanılamaz hale gelen Alişan, sigorta şirketinden 1 milyon TL para alacak.

5 KURBAN KESTİRDİ

Öte yandan 2 yaşındaki oğlu, eşi ve bakıcılarıyla araçtan sağ çıktıkları için “Verilmiş sadakamız varmış” diyen şarkıcı, 2. Sayfa’ya yaptığı açıklamada 5 kurban kestirip Darülaceze’ye bağışladığını söyledi. Şarkıcı, kazada oğlunun zarar görmemesi için üzerine kapanarak koruyan bakıcıları için de örnek olacak bir davranışta bulundu. Bu konu hakkında da konuşan Alişan, “Ömrümüzün sonuna kadar o da istediği süreçte hep bizimle olacak. Maddi ve manevi olarak yanında olacağız”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu