Televizyon

Alişan’dan Can Dündar’a “Hainsin!” tepkisi

MİT Tırları davasından dolayı ülkeden firar ederek Almanya’ya sığınan Can Dündar’ın hedef aldığı Alişan çileden çıktı. Alişan kendisiyle ilgili paylaşım yapan Can Dündar’a “Hain” diyerek tepki gösterdi.

Alişan Can Dündar’ın kendisiyle ilgili sözlerine ateş püskürdü.

Can Dündar Alişan’ın aşı olmasına tepki göstermişti. Dündar “Aşıyı benimsetebilmek için Alişan gibi bir modele sığınıyorlar. Zavallı Alişan, Zeytin Dalı Harekâtına mı yetişsin, Covid aşı kampanyasına mı? Yazık değil mi?” demişti.

Alişan Can Dündar’ın bu sözlerini duyunca kendini tutamadı ve tepki gösterdi. Alişan bir paylaşım yaparak şunları söyledi:

“Zavallı Can Dündar… Almanya’ya kaçıp, vatanına ihanet edip, ülken aleyhine propagandalara mı yetişeceksin, yoksa Fetö’nün sözcülüğüne mi? Ben 10 bin gönüllü Faz 3 çalışmasına katılanlardan birisiyim ama sen aşı üzerinden bile ülkene karşı propoganda yapacak kadar HAİNsin.. HAİN…

Ben askerimiz cephedeyken askerimizin yanında oldum. Bundan da her zaman gurur duyacağım. Ve sonuna kadar devletimin yanında olacağım… Ama sen her zaman Hain olarak kalacaksın!!! HAİN.”

Ekran Alıntısı

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu