Magazin

Alişan’ın nişanlısının Eda Erol’un estetiksiz fotoğrafları ortaya çıktı

Şarkıcı Alişan’ın nişanlısı, Esra Erol’un da kızkardeşi olan Eda Erol’un estetiksiz fotoğrafları ortaya çıktı. Milliyet’te yer alan habere göre; Her fotoğrafta dolgun dudaklarını ortaya çıkaran Eda’nın dudaklarında silikon olduğu anlaşıldı.

Alişan ile Eda Erol ne zaman evleniyor? 

Sonunda gönlünün aşkını bulan Alişan düğün tarihini açıkladı. Şarkıcı Alişan ile Esra Erol’un kızkardeşi Eda Erol ne zaman evleniyor? Alişan düğününde kimin şarkı söylemesini istiyordu? Alişan’ın düğününde hangi ünlü sahne alacak? Alişan’ın sevgilisinin doğum günü sürprizi neydi? Hepsi haberimizde… Şarkıcı Alişan Kasım ayında evleneceğini açıkladı. Düğün tarihinin belirlenmesi ile ilgili olarak ünlü şarkıcı Alişan “Zaten aileler tanıştı. Ramazan Bayramı’nın bitiminde de kız istmeye gideceğiz. Nikah, Kasım’da olacak” dedi.

Alişan’ın en büyük hayali düğününde İbrahim Tatlıses’in sahne almasıydı. Alişan “Yıllardır en büyük hayalim; düğünümde İbrahim Tatlıses’in sahneye çıkmasıydı. Maalesef gerçekleşmeyecek. Ama Sibel Can sağolsun kırmadı, konser verecek” diyerek en büyük arzusunu da açıklamış oldu. Eda Erol’un estetiksiz halini merak edenler için aşağıdaki fotoğrafı yayınlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu