Medya

Alman Bild gazetesinin referandum sonuçlarına ilişkin gayretkeşliği tepki çekti

Özellikle referandum öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye düşmanlığı üzerine manipülatif haberleriyle dikkat çeken Almanya’nın önemli gazetelerinden Bild’in bugün internet sitesini gören gözlerine inanamadı. Türkiye’ye karşı düşmanlığı ile bilinen ünlü Bild gazetesi, internet sitesinin manşetlerinin tamamını Türkiye’deki referanduma ayırdı. Bild, referandum sonuçları üzerinde şaibe oluşturma gayreti tepki çekti.

SEÇİM SONUÇLARINI TARTIŞMAYA AÇMAYA ÇALIŞTI

Referandum boyunca attığı Türkçe manşetlerle dikkatleri üzerine çeken Bild Gazetesi, “Türkiye Evet dedi” başlıkları attı. Türkiye’nin önünü açacak referandum zaferinin üzerinde şaibe oluşturmaya çalışan Bild, attığı başlıklarla sandıktan çıkan ‘evet’ sonucunu hazmedemediğini gösterdi.

 

 MANŞETLERİNİ TÜRKİYE’DEKİ REFERANDUM VE SONUÇLARINA AYIRDI

Türkiye düşmanı Bild gazetesi, internet sitesinin manşetlerinin tamamını Türkiye’deki referanduma ayırdı. Erdoğan’ın referandum sonrasındaki sözlerini manşetine taşıyan Bild gazetesi, Türkiye’deki coşkulu kutlamaları canlı yayınladı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı